0 produktów / 0.00 zł

Regulaminy konkursów

 
Regulamin konkursu "Kobieta w Watykanie"
 

 1. Organizatorem konkursu jest Dom Wydawniczy „Rafael”, Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 25 (zwany dalej: RAFAEL), administrator stron internetowych Gloria24.pl oraz Tolle.pl, które przeprowadzają konkurs.

   
 2. Konkurs trwa w dniach 25 września do 2 października 2019 r.; informacja o konkursie zostanie umieszczona na funpagu Gloria24.pl oraz Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański. 
 3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 października, a Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej poprzez fb.
 4. Warunkiem udziału w konkursie jest umieszczenie na fb Gloria24.pl lub Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański lodpowiedzi na zadane w konkursie pytanie. Jury w 3-osobowym składzie zespołu ds. promocji w internecie DW Rafael wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzone każda 1 książką "Kobieta  w Watykanie". Książka posiada autograf Autorki na pierwszej stronie.
 5. Jeden uczestnik może otrzymać 1 nagrodę.
 6. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie w wiadomości mailowej danych (imienia i nazwiska, telefonu (dla kuriera) oraz adresu), na jaki zostanie ona wysałana. Dane te zostaną użyte przez Organizatora 1 raz - na potrzeby wysyłki nagrdy. Istnieje również mozliwość odbioru osobistego wygranej ksiązki w siedzibie firmy na ul. Grzegórzeckiej 25 w Krakowie (po wcześniejszym mailowym umówieniu się).
 7. Nagroda nie podlega wymienie na gotówkę.

   
 8. Konkurs jest kierowany do osób zamieszkałych na terytorium Polski, z wyłączeniem pracowników DW Rafael oraz ich rodzin.
   
 9. W przypadku osób niepełnoletnich uczestnik konkursu musi uzyskać zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w nim. RAFAEL jest upoważniony do zweryfikowania, czy takowe pozwolenie zostało wydane, w każdym momencie trwania konkursu, jak i przed wydaniem nagrody (przez egzekwowanie pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna).

 

 

 

 

 
 
Regulamin konkursu „Lena z 7A”
 
 1. Organizatorem konkursu jest Dom Wydawniczy „Rafael”, Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 25 (zwany dalej: RAFAEL).

   
 2. Konkurs będzie trwać w dniach 12 kwietnia do 6 maja 2018 r.; jego rozstrzygnięcie nastąpi 15 maja , a lista laureatów zostanie opublikowana na stronie www.rafael.pl; link do listy laureatów zamieszczony zostanie na fanpage'u serii „Pamiętnik nastolatki”

   
 3. Konkurs jest kierowany do osób zamieszkałych na terytorium Polski, z wyłączeniem pracowników DW Rafael oraz ich rodzin
   
 4. W przypadku osób niepełnoletnich uczestnik konkursu musi uzyskać zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w nim. RAFAEL jest upoważniony do zweryfikowania, czy takowe pozwolenie zostało wydane, w każdym momencie trwania konkursu, jak i przed wydaniem nagrody (przez egzekwowanie pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna).
DO GÓRY