Stulecie urodzin świętego Jana Pawła II 0
Stulecie urodzin świętego Jana Pawła II

Stulecie urodzin świętego Jana Pawła II


Dokładnie 100 lat temu 18 maja urodził się św. Jan Paweł II. Był wielkim człowiekiem, niestrudzonym pielgrzymem, człowiekiem wielkiego ducha i znakiem Boga na ziemi.

Święty na dzisiejsze czasy

Święty Jan Paweł II był człowiekiem modlitwy i wielkiego zaufania w Bożą opatrzność. Zawsze blisko Maryi, od samego dzieciństwa zawierzał się matczynej miłości Bożej Rodzicielki, by w momencie wyboru na Stolicę Apostolską przyjąć za swoją dewizę "Totus Tuus"- Cały Twój, Maryjo-jak wiele razy powtarzał. Kardynał Stanisław Dziwisz podkreślał wiele razy, że w chwilach najtrudniejszych św Jan Paweł II wzywał opieki Matki Bożej.

Dzisiaj w momentach niepewności i lęku, jaki towarzyszy nam w czasie pandemii koronawirusa, ufajmy, że św, Jan Paweł II oręduje za nami w niebie. Powinniśmy iść śladami św. Jana Pawła II i zawierzać swój los Bogu i Maryi.

Film "Wojtyła. Śledztwo"

Na stulecie urodzin świętego Jana Pawła II powstał wyjątkowy film "Wojtyła . Śledztwo". Reżyserem jest Jose Maria Zavala, znany już w Polsce z filmu "Tajemnica ojca Pio". Rafael Film, który jest dystrybutorem tego obrazu w Polsce, ma nadzieję, że film trafi do polskich kin zaraz po ich otwarciu.Zapraszamy już dzisiaj do obejrzenia trailera!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium