Nieporównywalnie piękna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Od wydawcy

Żeby być piękną, nie wystarczy tylko wiedzieć w co się ubrać. Trzeba odnaleźć klucz swojego indywidualnego piękna wewnętrznego, a dopiero później na nim zbudować styl, który zobaczą inni”.

„Nieporównywalnie piękna” to książka o poszukiwaniu i odkrywaniu prawdziwego kobiecego piękna. To esencja doświadczeń zawodowej projektantki, która od dwudziestu lat świadomie buduje swój styl i pomaga innym kobietom go znaleźć. Zawsze robi to w dwóch nierozłącznych etapach:

 Pomaga kobietom odnaleźć piękno wewnętrzne. To czas poszukiwania tego „jaka jestem wewnątrz”, po to by „odzwierciedlić to na zewnątrz”. To kluczowy etap do przemiany wizerunku, w którym kobieta czuje się naprawdę dobrze.

 Podpowiada jak wyrazić siebie na zewnątrz poprzez odpowiedni dobór fryzury, makijażu, ubioru i dodatków.

Każda kobieta ma takie same szanse, aby stworzyć własny styl i dzielić się swoim pięknem. Jedyne czego potrzebuje to podstawowa wiedza, wiara we własne siły, miłość do swojego ciała i wdzięczność za kobiecość, którą obdarzył ją Bóg.

Autorka w kilku krokach pokazuje jak sama możesz zacząć dbać o swój wygląd, sposób ubierania i zmienić swoje życie na pełniejsze i bardziej radosne, bez względu na to ile masz pieniędzy, na jakim etapie życia jesteś, czy jaką masz sylwetkę.

Joanna Tor-Gazda opowiada o swoich doświadczeniach oraz przytacza historie kobiet, którym pomagała, aby pokazać, że na każdym etapie życia można wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć żyć pełnią życia, a Bóg towarzyszy nam zarówno w wewnętrznej jak i zewnętrznej przemianie.

Recenzja

Bądź urzekająca dzięki książce "Nieporównywalnie piękna"!

Wiele kobiet boryka się z kompleksami, niską samooceną i niskim poczuciem wartości. Dobra wiadomość jest taka, że są to rzeczy nad którymi można pracować tak aby skutecznie poziom pewności siebie zwiększał się. Wystarczy by zrozumieć, że Twoje piękno znajduje się w Bożej miłości i w to uwierzyć. Czy jestem piękna? Jak zdobyć pewność siebie? Ta książka na pewno da odpowiedź.

Jak podnieść swoją samoocenę?

Największą zmorą wszystkich kobiet jest ciągłe porównywanie się. To niszczy i powoduje, że nieustannie jesteśmy poddane ocenie, gdzie w jury zasiadamy my same wydając na siebie werdykty. Zmienia się to w momencie, gdy odkryjemy czym jest Boże piękno i pozwolimy temu kiełkować. W tym właśnie pomoże Ci autorka tej książki. Każda kobieta jest piękna, odkryj to razem z Joanną Tor-Gazdą.

Bo każda kobieta jest NIEPORÓWNYWALNIE PIĘKNA

Posłuchaj autorki: 

 

Prawdziwe piękno uzdrawia, inspiruje, pomaga przezwyciężyć trudności, dlatego tak ważne jest, aby każda kobieta odkryła i rozpaliła w sobie iskrę Bożego piękna.
Przewagą tej książki nad innymi poradnikami stylu jest poruszenie tematów związanych z pięknem zaszczepionym w nas przez samego

Joanna Tor - Gazda jest projektantką ubioru oraz kapeluszy i coachem stylu. Założycielką marki Dostrajanie.pl oraz autorką pierwszego w Polsce internetowego kursu budowania stylu Osobisty Przewodnik Stylu. Stworzyła praktyczny i skuteczny system budowania wizerunku oparty na wiedzy oraz doświadczeniu zebranemu podczas studiów, oraz nauce u coachów stylu z Wielkiej Brytanii i USA. W życiu osobistym jest szczęśliwą żoną i mamą oraz fascynatką rozwoju osobistego, doskonalenia tego co może zmienić i akceptowania tego, na co wpływu człowiek nie ma. Marzycielką, która wprowadza swoje marzenia w życie i buduje relacje z innymi ludźmi w oparciu o wartości - szacunek, miłość oraz uczciwość i otwartość.

Dane techniczne

Autor Joanna Tor-Gazda
ISBN 9788394014834
Oprawa miękka
Liczba stron 200
Format (mm.) 135x195
Data wydania 2015
Wydawnictwo Gloria24

Produkty powiązane

Upragniony, upragniona. Jak znaleźć partnera na całe życie?
Upragniony, upragniona. Jak znaleźć partnera na całe życie?
Cena: 32,00 zł
Kto tu rządzi?
Kto tu rządzi?
Cena: 29,90 zł
Kto tu rządzi? O tym, jak budować relacje małżeńskie (książeczka +DVD)
Kto tu rządzi? O tym, jak budować relacje małżeńskie (książeczka +DVD)
Cena: 29,90 zł
Kobieta boska tajemnica
Kobieta boska tajemnica
Cena: 24,91 zł

Opinie o produkcie (0)

 

  • Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium