• Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

ZESTAW - RÓŻANIEC ŚW. MONIKI I MODLITEWNIK Z ROZWAŻANIAMI RÓŻAŃCOWYMI

różaniec zestaw.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 59,90 zł 59.90
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: RÓŻANIEC ŚW. MONIKA -ZESTAW

Opis

Różaniec "Wróć synu, powróć córko" z relikwiami św. Moniki, patronki modlących się o nawrócenie dziecka.

Dla wszystkich rodziców czy dziadków pragnących się modlić za dzieci i wnuki, które odeszły od wiary. W łączniku różańca umieszczono relikwie III stopnia św. Moniki, pobłogosławione na specjalnym nabożeństwie dnia 30 stycznia 2024r. w Poznaniu, w obecności relikwii I stopnia świętej, gdzie modlono się w intencjach tych, którzy korzystać będą z różańca..
Do każdego różańca dołączono certyfikat autentyczności relikwii oraz modlitewnik z rozważaniami różańcowymi za przyczyną św. Moniki w intencji nawrócenia synów i córek.

Modlitewnik - 20str., format 8,5cm x 11 cm. Oprawa miękka. Autor - ks. Leszek Smoliński.

W intencji powrotu do wiary bliskich, w ramach akcji "Wróć", z wiernymi modli się regularnie na kanale YouTube ks. Sebastian Picur.

ŚWIĘTA MONIKA, PATRONKA MODLĄCYCH SIĘ O NAWRÓCENIE SYNOWI CÓREK.

Św. Monika, matka św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, przez lata modliła się o łaskę wiary i nawrócenie swego syna. Gdy Augustyn odszedł z Kościoła i popadł w grzech, św. Monika - zapewne jak wielu rodziców dzisiaj - uległa pokusie odwrócenia się od syna. Doznała jednak objawienia, w której Bóg powiedział jej, że ma przebywać z synem, jadać z nim przy jednym stole, okazywać mu bliskość i miłość, nawet jeśli nie pochwala i nie zgadza się z jego czynami. Tym przykładem Bóg pokazuje także współczesnym rodzicom zmagającym się z problemem odejścia od wiary swoich dzieci, jaką postawę należy przyjąć. Św. Monika modliła się wytrwale o nawrócenie Augustyna aż 17 lat! Jego nawrócenie przyszło w jedną minutę! Przykład św. Moniki daje nadzieję rodzicom, którzy cierpią z powodu odejścia dzieci od wiary. Nie ustawajmy zatem w modlitwie o nawrócenie synów i córek, a św. Monika będzie naszą najlepszą orędowniczką i patronką.

Opinie o produkcie (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium