• Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

Przewodnik po Sakramencie Pokuty

Przewodnik_po_sakramencie_pokuty_3D_300dpi.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 10,00 zł

Cena regularna: 14,90 zł

10.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 11,15 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma w nas prawdy. Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, [Bóg] jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki.

(1 J 1,8-10)

Czy jesteś gotowy przyjąć Bożą miłość? Co cię powstrzymuje przed zgięciem kolan i wyznaniem swoich grzechów? Nie chcesz być osądzany? Paraliżuje cię lęk przed oceną? Takie myśli i emocje są częste i towarzyszą wielu ludziom.

Niniejszy przewodnik po sakramencie pojednania i pokuty służyć ma wszystkim, którzy pragną w sposób możliwie uporządkowany przygotować się do sakramentu spowiedzi. Zawiera najważniejsze informacje przydatne do rozeznania grzechów ciężkich i lekkich, a także omówienie poszczególnych etapów dobrego przygotowania się do spowiedzi. Zamieszczone zostały w nim także propozycje rachunku sumienia w dwóch wersjach: bardziej szczegółowy, oparty o Dziesięć przykazań Bożych, oraz skrócony, dla bardziej zaawansowanych.

Sakrament pojednania wpisuje się w naszą codzienną duchową walkę. Jest ważnym narzędziem duchowego wzrostu częścią dobrej nowiny o Bogu, który jest miłością, kimś gotowym w każdym czasie wciąż na nowo obdarzać nas swoją łaską miłosierdzia.

Dane techniczne

Autor ks. Mariusz Gajewski
ISBN 9788368030112
Oprawa miękka
Liczba stron 50
Format (mm.) 140 x 200
Data wydania 2024
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Opinie o produkcie (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium