• Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

Koronka Wyzwolenia

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Koronka wyzwolenia to modlitwa nadziei – nadziei na uwolnienie z nałogów, ciemności, uwikłania nas samych i osób nam drogich, rodziny, krewnych, przyjaciół, tych, którzy pobłądzili w drodze do Boga.

Modlitwa Koronką wyzwolenia daje wiarę każdemu, kto czuje, że on sam lub jego bliscy nie mogą uwolnić się z pęt zniewolenia. Warto zwrócić się o łaskę wolności, warto wypowiedzieć modlitwę, która może trafić wprost do Serca Jezusa i wybłagać Jego miłosierdzie oraz wyzwolenie do nowego życia.

*

Kieszonkowa książka zawierająca słowa pocieszenia oraz dołączona do niej koronka pomogą podjąć modlitwę, której tak bardzo potrzeba. 

Fragment

KORONKA WYZWOLENIA

„Jeżeli więc Syn Boży was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni” (J 8,36).

Wolność to wartość, za którą człowiek potrafi oddać życie. Nikt nie chce żyć w niewoli. Każdy chce być człowiekiem wolnym. Tymczasem wielu z nas myli wolność z samowolą, a w konsekwencji daje się zniewolić. Niewoli, w które popada współczesny człowiek, jest wiele. Uzależniamy się od alkoholu, papierosów, narkotyków, pornografii, komputera, telefonu komórkowego, a nawet seksu.

Często czymś, co nas zniewala, jest choroba, ból, cierpienie. Nie jest łatwo żyć, będąc zniewolonym przez jakiś nałóg. Pierwszym jednak krokiem do wolności jest zauważenie problemu i decyzja: chcę się wyzwolić. To już wystarczy do tego, by wziąć do ręki koronkę i zacząć odmawiać modlitwę o wyzwolenie. „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” (J 8,32) – powiedział Pan Jezus, gdy nauczał tłumy w świątyni jerozolimskiej.

Często bywa jednak tak, że człowiek zniewolony nie widzi problemu. To otoczenie: rodzina, przyjaciele, bliscy, zauważają, że ktoś ma problem z nałogiem lub nie radzi sobie z cierpieniem. Także i w tej sytuacji można rozpocząć odmawianie Koronki wyzwolenia. Modlitwa nią nie zajmuje dużo czasu, bo niespełna dziesięć minut, a przynosi ogromne owoce, o czym mówią świadectwa tych, którzy ją odmawiali:

„Byłam zrozpaczona. Nie widziałam już znikąd nadziei. Córka była narkomanką, ale nie docierało do niej to, że jest uzależniona i powinna się leczyć. Jest dorosła, więc ten krok musiała zrobić sama. Nie chciała, mówiła bez przerwy, że nie ma problemu. Wtedy trafiłam na Koronkę wyzwolenia i zaczęłam ją odmawiać. Po pół roku córka zgłosiła się na odwyk i dziś jest już wolna od narkotyków” – zaświadcza Krystyna.

W pewnym momencie do Aleksandra dotarło to, że on jest alkoholikiem, a cierpi cała jego rodzina – żona i dwójka wspaniałych dzieci. Poprosił rodzinę o pomoc, a żona zaproponowała wspólne odmawianie Koronki wyzwolenia codziennie wieczorem.

Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej

o. Cyprian Moryc OFM

 

Dane techniczne

Autor Małorzata Pabis
ISBN 978-83-7569-968-5
Oprawa miękka
Liczba stron 6
Format (mm.) 100x140
Data wydania 2017
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Produkty powiązane

Koronka do św. Michała Archanioła
Koronka do św. Michała Archanioła
Cena: 19,90 zł
Koronka do Św. Rity
Koronka do Św. Rity
Cena: 24,43 zł 34,90 zł
Koronka do św. Józefa
Koronka do św. Józefa
Cena: 26,90 zł
Koronka do krwawych łez Matki Bożej
Koronka do krwawych łez Matki Bożej
Cena: 17,50 zł 22,90 zł
Koronka do krwawych łez Matki Bożej (oprawa twarda)
Koronka do krwawych łez Matki Bożej (oprawa twarda)
Cena: 29,90 zł

Opinie o produkcie (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium