• Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

Ulmowie. Ikona miłości. Świadectwa

ULMOWIE_ikona_milosci_swiadectwa_3D_mail.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 24,90 zł

Cena regularna: 34,90 zł

24.90
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 34,90 zł
ilość szt.

towar niedostępny

OpisJeżeli ziarno pszenicy, wpadłszy w ziemię,

nie obumrze, zostanie samo jedno,
ale jeśli obumrze, przynosi plon obfity.
(J 12,24)

***


Beatyfikacja Rodziny Ulmów bez wątpienia na chwilę nas zatrzymała – nie tylko ze względu na swój religijny wymiar, ale również na ogólnoludzką wartość postawy pełnej miłości. Ich historia nie kończy się jednak w Markowej… Błogosławiona Rodzina żyje nadal w sercach i pamięci! Niniejsza publikacja właśnie to potwierdza. Zawiera konkretne historie ludzi, którzy obecnie „spotkali” w swoim życiu Ulmów i za ich wstawiennictwem otrzymali to, o co prosili Boga. Ulmowie. Ikona miłości to książka pełna radości i nadziei. To nie fikcyjne opowieści, ale autentyczne świadectwa o dotknięciu nadprzyrodzonego świata.


Maria ­Elżbieta Szulikowska (Zgromadzenie Sług Jezusa) jest absolwentką teologii na KUL-u. W latach 1981-2013 katechizowała na poziomie licealnym i zawodowym. Współpracowała z Katolickim Radiem Podlasie w Siedlcach, a także z Radiem Via w Rzeszowie i Radiem Fara w Przemyślu. Autorka siedmiu tomików wierszy (Obudzić kamień, Szept serca, Na krawędzi, Zapach nieba, Miłość jest z Boga oraz Kwiaty pamięci i Róże nad grobem), pięciu tomów bajek (Piękna strona dobra, Piękniejsza strona dobra, Najpiękniejsza strona dobra, Migawki słonecznej strony życia i Jasne kwiaty nadziei) oraz krótkich opowiadań dla dzieci: Boso do nieba, O Błogosławionej Rodzinie Ulmów i Ulmowie. Rodzina pełna miłościNa prośbę abp. Adama Szala zajęła się promowaniem Rodziny Ulmów. Napisała opowieść Markowskie bociany, książkę Wiktoria Ulma. Opowieść o miłości, opracowała czytanki liturgiczne na maj, czerwiec, październik, rozważania różańcowe i drogi krzyżowe z bł. Rodziną Ulmów. Przemyskie Radio Fara w latach ­2017-2023 wyemitowało 275 jej audycji z cyklu „Spotkania z Rodziną Ulmów”. Obecnie, mieszkając w Burzynie koło Tuchowa, nadal zajmuje się promocją bł. Rodziny z Markowej.


Ktokolwiek uczestniczył 10 września 2023 roku w Markowej w tym wydarzeniu bez precedensu, ten ma przed oczyma i w sercu obraz wielotysięcznego tłumu, a także promieniowania bł. Rodziny klimatem pokoju, szczęścia, zadowolenia i wdzięczności. Wypada więc pozbierać te wszystkie okruchy z beatyfikacji i niczym ewangeliczne ułomki po cudownym rozmnożeniu chleba zgromadzić w jedno, aby ukazała się hojność Boga i promocja tych, których On sam w swoim czasie doprowadził do chwały. Współczesnemu światu bardzo potrzebny jest jasny i prosty wzór rodziny, wspólnoty życia i miłości, aby ci, którzy teraz podejmują życie małżeńskie, mogli pójść drogą pięknego powołania i zrealizować cele, jakie od początku stoją przed mężem i żoną. Ulmowie przez swoją codzienność promienną miłością wierną do końca stali się ikoną jakże pięknej i dobrej rodziny, którą można się zachwycać i naśladować, szczególnie w trudniejszych chwilach.

 

Dane techniczne

Autor Maria Elżbieta Szulikowska
ISBN 978-83-68030-36-5
Oprawa miękka
Format (mm.) 140x200
Data wydania 2024
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Produkty powiązane

Markowskie bociany
Markowskie bociany
Cena: 22,90 zł 29,90 zł
Ulmowie. Błogosławiona rodzina DVD
Ulmowie. Błogosławiona rodzina DVD
Cena: 29,90 zł 34,90 zł
Samarytanie z Markowej, Błogosławiona Rodzina Ulmów  (album)
Samarytanie z Markowej, Błogosławiona Rodzina Ulmów (album)
Cena: 34,90 zł 49,90 zł
Błogosławiony Józef Ulma. Opowieść pisana życiem
Błogosławiony Józef Ulma. Opowieść pisana życiem
Cena: 37,50 zł 49,90 zł
Rodzina Ulmów. Droga ku świętości
Rodzina Ulmów. Droga ku świętości
Cena: 7,90 zł 12,90 zł
Album Święta Rita:  Sanktuaria w Polsce,  historia, świadectwa, cuda, miejsca kultu
Album Święta Rita:  Sanktuaria w Polsce,  historia, świadectwa, cuda, miejsca kultu
Cena: 34,90 zł

Opinie o produkcie (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium