• Ceny zestawów/pakietów oraz promocje w sklepie

    dotyczą tylko klientów indywidualnych 

Jezu, Ty się tym zajmij. Całkowite zawierzenie

JTSTZ Wizualizacja.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 14,90 zł

Cena regularna: 22,90 zł

14.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,90 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Całkowite zawierzenie. Jezu, Ty się tym zajmij to modlitewnik inspirowany stworzonym przez o. Dolindo aktem zawierzenia. Ta mała książeczka pomaga zrozumieć, że wszystko to, wobec czego jesteśmy bezsilni, jest okazją do wypowiedzenia słów" Jezu, Ty się tym zajmij". Te zaś słowa stają się kluczem do zrozumienia, że każda bezsilność jest przestrzenią działania Bożej wszechmocy. W modlitewniku znajdziesz teksty, przez które będziesz mógł się modlić, rozważając pełne troski Słowa Boga do człowieka. Rozmyślanie nad nimi będzie Twoją modlitwą.

 


 

Ksiądz Teodor Sawielewicz

Teodor Sawielewicz – ksiądz katolicki archidiecezji wrocławskiej, streamer, youtuber, charyzmatyk, pasjonat głoszenia Słowa Bożego i baniek mydlanych, były stypendysta Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Urodził się 12 lutego 1988 r. Zaraz po święceniach kapłańskich w 2017 roku rozpoczął dzieło, które nazwał „Teobańkologia”. Znany głównie z prowadzenia różańca i modlitw wstawienniczych na żywo o godz. 20:30, w których uczestniczy każdego dnia kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

 

 

Teobańkologia

To zespół osób, które dążą z pomocą łaski Bożej do tego, by Ewangelia niosła się jak najdalej, a Jezus i Maryja byli bardziej znani i kochani. Nazwa wzięła się od imienia ks. Teodora, jego pasji do baniek mydlanych oraz przesłania – „teologii”, którą ma do przekazania. Owoce prac zespołu można znaleźć na portalach społecznościowych: Facebook, Youtube i Instagram, zwłaszcza o godz. 20.30. Wtedy właśnie odbywa się różaniec na żywo z modlitwą wstawienniczą w mocy Ducha Świętego, na który codziennie czeka kilkadziesiąt tysięcy ludzi. 

www.fb.com/teobankologia
www.instagram.com/teobankologia
www.youtube.com/teobankologia
www.teobankologia.pl

  

Kupując książki i gadżety wspierasz rozwój transmisji na żywo oraz twórczości naszej diakonii muzycznej. Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie zatrudniać pracowników, odciążać ks. Teodora, wykupywać kolejne abonamenty, utrzymywać studio, polepszać sprzęt i jakość filmów, grafik i postów. Bardzo, bardzo dziękujemy!

 

 

Dane techniczne

Autor ks. Teodor Sawielewicz
ISBN 978-83-67336-94-9
Oprawa twarda
Liczba stron 104
Format (mm.) 110x160
Data wydania 2023
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Produkty powiązane

Księga Błogosławieństw
Księga Błogosławieństw
Cena: 49,90 zł 79,90 zł
Księga Błogosławieństw (limitowana wersja z imienną personalizacją- własnoręcznym podpisem Autora) i kosztami wysyłki
Księga Błogosławieństw (limitowana wersja z imienną personalizacją- własnoręcznym podpisem Autora) i kosztami wysyłki
Cena: 69,90 zł
Zeszyt Walki Duchowej. Czas Duchowej Przemiany
Zeszyt Walki Duchowej. Czas Duchowej Przemiany
Cena: 24,90 zł 34,90 zł
Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany + Jezu, Ty się tym zajmij + Księga Błogosławieństw
Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany + Jezu, Ty się tym zajmij + Księga Błogosławieństw
Cena: 86,00 zł
 Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany (2 egz.) + Jezu, Ty się tym zajmij (2 egz.)
Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany (2 egz.) + Jezu, Ty się tym zajmij (2 egz.)
Cena: 72,90 zł
Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany + Jezu, Ty się tym zajmij.
Zestaw Teobańkologia: ZWD Czas Duchowej Przemiany + Jezu, Ty się tym zajmij.
Cena: 37,00 zł
JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!  Modlitwa pełnego zawierzenia
JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ! Modlitwa pełnego zawierzenia
Cena: 9,90 zł
Różaniec "Jezu, Ty się tym zajmij"
Różaniec "Jezu, Ty się tym zajmij"
Cena: 24,90 zł
Różaniec ku czci Błogosławionej rodziny Ulmów
Różaniec ku czci Błogosławionej rodziny Ulmów
Cena: 39,90 zł 49,90 zł

Opinie o produkcie (20)

3 lutego 2023

Modlitewnik godny polecenia, super wydanie przesyłka expresowo zrealizowana.

4 lutego 2023

Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko w ciągu trzech dni od jego złożenia. Szczęść Boże dla księdza Teodora i całej ekipy Teobańkologia.

4 lutego 2023

Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko w ciągu trzech dni od jego złożenia. Szczęść Boże dla księdza Teodora i całej ekipy Teobańkologia.

7 lutego 2023

07.02.2023 r. Zamówienie dotarło do mnie w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia. Książka godna polecenia. Napisana prosto z serca, jak mamy rozmawiać z Jezusem. Tak niewiele nam potrzeba, wystarczą tylko proste słowa ,,Ty się tym zajmij. Szczęść Boże dla całej ekipy i Dziękuję

7 lutego 2023

07.02.2023 r. Zamówienie dotarło do mnie w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia. Książka godna polecenia. Napisana prosto z serca, jak mamy rozmawiać z Jezusem. Tak niewiele nam potrzeba, wystarczą tylko proste słowa ,,Ty się tym zajmij. Szczęść Boże dla całej ekipy i Dziękuję.

9 lutego 2023

8.02.2023r. Zamówienie dotarło do mnie w ciągu 4 dni od złożenia zamówienia. Książka godna polecenia. Wspaniałe wydanie. Napisana prosto z serca jak powinniśmy rozmawiać z Panem Jezusem. Nie są potrzebne wyszukane słowa do rozmowy z Panem,wystarczą proste słowa" Ty się tym zajmij" Szczęść Boże dla całej ekipy i dziękuję za waszą ciężką pracę.

15 lutego 2023

Dziękuję za szybkie zrealizowanie zamów

15 lutego 2023

Zamówienie otrzymałam bardzo szybko w ciągu 3 dni. To piękne wydanie, twarda oprawa, bardzo polecam każdemu, mało ją raz przeczytać ciągle do niej wracam czytając słowa Pan Jezus mówi do duszy... i każdy problem widzi się inaczej tylko trzeba ufać. Serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam, Szczęść Boże.

17 lutego 2023

Cała przesyłka (5 artykułów) została dostarczona w ciągu 3 dni, profesjonalnie zapakowana. Dziękuję całemu zespołowi "Rafaela" i pozdrawiam z Zachodniego Pomorza. Szczęść Boże.

19 lutego 2023

Pięknie wydana, z głębokimi treściami. Pan przemawia przez zawarte tam teksty prosto do serca.

20 lutego 2023

Przesyłka została doręczona 09.02.2023r. Bardzo szybko od daty zamówienia . Godna polecenia .Dziękuję i pozdrawiam .Szczęść Boże.

20 lutego 2023

Szczęść Boże, przesyłka dotarła szybko bez problemów zapakowana profesjonalnie,piękne wydanie polecam każdemu ,całemu zespołowi Teobankologii życzę wielu nowych owieczek i owocnej pracy, pozdrawiam serdecznie.

25 lutego 2023

Bardzo polecam książki oraz inne rzeczy, które są w „Rafael”. Wszystko jest dobrej jakości, treść książek i modlitewników ubogacająca duszę

28 lutego 2023

Książka pięknie wydana, pięknie zapakowana Dziękuję zespołowi wydawnictwa"Rafael" za życzliwość i rzetelność. Życzę dużo dobra.

28 lutego 2023

Książka pięknie wydana, Pięknie zapakowana. Dziękuję zespołowi wydawnictwa"Rafael" za życzliwą i rzetelną obsługę. Życzę wiele dobra.

1 marca 2023

Książki dotarły czekałam 3 dni super bardzo dziękuję dużo Błogosławieństwa Bożego dla księdza i całej ekipy teobankologii pozdrawiam

2 marca 2023

Tą i inne książki otrzymałam bardzo szybko w ciągu 3 dni, bardzo pięknie wydane, bardzo wartościowe i polecam. Wielkie dzięki wszystkim. Niech się niesie dobro na Chwałę Bożą.

15 marca 2023

Zamówienie złożone w dniu 13.03.2023 r. w dniu 15.03.2023 r. zamówienie gotowe do odbioru w paczkomacie. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dziękuję :)

19 września 2023

Książkę "Jezu Ty się tym zajmij" kupiłam na rekolekcjach w Koszalinie, jest wspaniałym darem , przesłaniem ,pomocą w każdy czas, polecam wszystkim

10 października 2023

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, poręczna książeczka, godna polecenia. Może okazać się dużą pomocą w trudnych sytuacjach życiowych, w bezradności, zagubieniu, chorobie itp. Estetyczna oprawa, jeden minus- zapach farby.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium