Robiąc zakupy na platformie wsparcia Teobańkologii otrzymasz:

  • życzenia świąteczne napisane przez ks. Teodora i opłatek poświęcony przez niego, którym Ksiądz chciałby się z Tobą połamać przy wigilijnym stole;
  • kartę z obrzędami wieczerzy wigilijnej zredagowanymi przez ks. Teodora;
  • przy zamówieniu powyżej 120 zł słodki prezent: czekoladę z wizerunkiem prawdziwego św. Mikołaja (promocja ważna do 12.12 lub do wyczerpania zapasów)
  • kod rabatowy -40% na kolejne zamówienie, ważny do końca lutego 2022 r.
  • darmową dostawę przy zamówieniu powyżej 150 zł, lub zamówieniu jednej z książek zwalniających z kosztów wysyłki. Listę takich książek możesz sprawdzić TUTAJ.
  • nowość

Kupując książki i gadżety na platformie wsparcia Teobańkologii wspierasz rozwój transmisji na żywo oraz twórczość diakonii muzycznej. Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie zatrudnić pracowników, odciążyć ks. Teodora, wykupywać kolejne abonamenty, utrzymywać studio, polepszać sprzęt i jakość filmów, grafik i postów. Bardzo, bardzo dziękujemy!
Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie! Jeśli uważasz, że to dobry czas na bezpośrednie wsparcie Teobańkologii poprzez przekazanie darowizny, zachęcamy również do tego. Więcej informacji znajdziesz na TEJ stronie »

Dziękujemy Ci za bycie częścią tego dzieła! 
 
W razie wszelkich pytań możesz napisać na teobankologia@rafael.pl.

Pozdrawiamy!
Zespół Teobańkologi

Aby sprawić Ci dodatkową radość, do zamówień dołączamy prezent!
Jest to ciekawy gadżet
- proszek do wykonania baniek mydlanych! Puszczanie baniek zachwyca zarówno dużych i małych, relaksuje, pobudza kreatywność, ale przede wszystkim jest elementem naszej społeczności, bo w końcu to taką formę przyjął ks Teodor w swojej ewangelizacji. Mamy nadzieję, że ten gadżet sprawi Ci dużo radości! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium